Apel w gimnazjum

 25.01.2018 roku w gimnazjum odbył się apel dla uczniów. Podczas apelu uczniowie wysłuchali pogadanki na temat bezpiecznego spędzania ferii zimowych. Starszy aspirant Krzysztof Kaczmarek z Komisariatu Policji w Gorzkowicach zachęcał uczniów do aktywnego spędzania czasu wolnego podczas zimowego wypoczynku z jednoczesnym zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa.

Być może ferie uczniowie będą spędzać poza domem, może wyjadą w góry, może do rodziny, a może będą je spędzać z kolegami. Bez względu na to, gdzie będą w czasie ferii, muszą pamiętać, że ich bezpieczeństwo zależy przede wszystkim od nich samych i ich rozsądku.

 Ponadto podczas apelu został poruszony problem kotów wolno żyjących. Uczniowie zostali zapoznani z zasadami postępowania z dzikimi kotami, które kierują się swoim naturalnym instynktem i po prostu lepiej czują się we własnym towarzystwie.

Na koniec Pani dyrektor Katarzyna Kuczerska życzyła wszystkim uczniom i nauczycielom zdrowych, radosnych i przede wszystkim bezpiecznych ferii.

 

 

 

 

 

 

 

 

Mapa

© 2016 Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gorzkowicach. Wszystkie prawa zastrzeżone Designed by atjoomla.com