Odwiedziny członków SK CARITAS i PCK w Domu Dziecka

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.” ( Jan Paweł II )

Nie od dziś wiadomo, że prezenty, choćby te najskromniejsze podarunki, stanowią odzwierciedlenie naszych marzeń. Pamiętając o tym, członkowie Szkolnych Kół CARITAS i PCK działających przy Gimnazjum w Gorzkowicach i Szkole Podstawowej w Gościnnej odwiedzili swoich małych przyjaciół z Domu Dziecka w Piotrkowie Trybunalskim.

Zawieźliśmy promienne uśmiechy, nutkę optymizmu i pogodę ducha. Dzieciaki radośnie zareagowały na nasze odwiedziny, zwłaszcza, że był z nami św. Mikołaj. Była wspólna, radosna zabawa. Oczywiście nie zapomnieliśmy o prezentach – paczkach wypełnionych słodyczami. Spotkanie przebiegło w bardzo ciepłej i przyjaznej atmosferze, za co dziękujemy Pani Dyrektor Domu Dziecka oraz Wychowawcom.

Serdecznie dziękujemy rodzicom, uczniom, nauczycielom, pracownikom APO za włączenie się do naszej zbiórki. Dzięki temu mogliśmy przygotować wspaniałe paczki.

Składamy serdeczne podziękowanie Wójtowi Gminy Gorzkowice – Panu Alojzemu Włodarczykowi za okazaną pomoc przy organizacji wyjazdu.

 

 

 

 

 

 

 

Mapa

© 2016 Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gorzkowicach. Wszystkie prawa zastrzeżone Designed by atjoomla.com